Страна Мастеров

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



T.A.R.D.I.S

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

[21.09.2012 17:02:40] Глаша: *схрестила пальці* Нехай в мене буде Тардіс!
[21.09.2012 17:03:58] jeenn: буде, буде :)

TARDIS - Time And Relative Dimension(s) In Space - машина часу і космічний корабель з британського телесеріалу "Доктор Хто". ТАРДІС в класичних серіях також називали просто "корабель", " капсула" або навіть "поліцейська будка". Доктор Хто став такою значною частиною британської поп-культури, що не лише форма синьої поліцейської будки стала асоціюватися з ТАРДІС, але і саме слово "ТАРДІС" вживається для опису чого не-будь, що більше зсередини, аніж зовні.​
Справжня Тардіс
Насамперед я поставив собі питання: Якою має бути "справжня" Тардіс?
Вибірковий перегляд декількох серій з різних сезонів серіалу одночасно і засмутив і втішив.
Засмутив тому, що дизайн, конструкція, колір і навіть ступінь пошарпаності Будки постійно міняються, і це унеможливлює однозначну відповідь на поставлене питання.
Втішив тому, що дизайн, конструкція, колір і навіть міра пошарпаності Будки постійно міняються, і це дозволяє вивести деякий узагальнений образ і втілити його саме так, як МЕНІ вглядається правильним.

Одна з недавніх варіацій Тардіс, яка багато в чому послужила прообразом
[​IMG]
Декілька міркувань з матеріально-технічної реалізації
Професійна повсякденність замовниці, що має пряме відношення до видавничої справи, прямо диктувала утилітарне призначення її Мрії - Тардіс повинна супроводжувати її в усіх подорожах і пригодах, забезпечуючи вмістище для численних ескізів, верстань, ділових паперів, ідей і всякого потрібного дріб'язку. Так, кристаловмістище, ви вгадали
Категоричний намір замовниці використовувати Тардіс в якості унікального аксесуара, накладав жорсткі конструктивні та габаритні обмеження на сам виріб - всіляко віталася мініатюризація в розумних межах
Переконливе побажання отримати "справжню" Тардіс, не лаковано-зализану, але неабияк подряпану, багаторазово перефарбовану, таку, що несе на собі відмітини мільйонів світлових і календарних років, змусило серйозно замислитися про природу основного матеріалу виробу. З одного боку, такий матеріал має бути досить міцним і зносостійким, адже виріб планується експлуатувати без будь яких особливих запобіжних заходів. З іншого боку, сам матеріал повинен нести у своїй структурі мікроскопічні неоднорідності, що власне і дають ефект достовірної пошарпаності
Конструкція Тардіс має бути легко і швидкорознімною, але в той же час, мати достатню жорсткість, аби небоязливо носити її в комплекті з модним одягом і аксесуарами
З самого початку роздумів стало ясо, що "класичні" форм-фактори флэшок, через їх видовженість, погано впишуться в пропорції Тардіс без катастрофічного зростання габаритів виробу. Погляд випадково вичепив в інтернет-розсипах ось таку модель, і її колір і бренднейм зробили вирішальний вплив на остаточний вибір кристала
Перші ж ескізні замальовки дозволили зрозуміти, що в разі розміщення такої флешки всередині Будки, загальні габарити самі собою виходять близькими до оптимальних, проте в силу незначної товщини драйву, велика частина внутрішнього об'єму Тардіс гулятиме протягами. А це категорично неприпустимо, бо сказане "It' s bigger on the inside" або, у світлі останніх віянь, "It' s smaller on the outside". Дилема мучила мене пару днів, і нарешті гордіїв вузол був розрубаний. Дайте дві! - сказав я продавцеві. Одну на 16, і ще одну, з такими самими перламутровими гудзиками, але на 4

0

2

Вишукано! Зрештою як і інші ваші роботи!!! good

0

3

Дякую ґречно :)

0

4

Ну ни слова в простоте!А можно все сначала и поподробнее?:-D О-о-очень понравилась штуковинка!Из чего она все-таки сделана?И как?

0

5

Якщо вже з САМОГО початку, та ще й докладно, то вийде монографія сторінок на 200.
Я ж Лінько. Тому для початку наведу компоновочне креслення

0

6

Снимаю шляпу:Hi:.К моему великому сожалению в мои мозги такое не помещается.Я пока дочитаю абзац до конца уже не помню что было в начале.Так что буду по прежнему носить флешки в косметичке.Но я рада за хозяйку этой замечательной штучки.

0

7

Можна й простіше сказати :)
Купив у Акварелі картонки для пастелі, помазюкав їх клеєм, склав намазюкані листи стовпчиком як у торті Наполеон, та придавив пригрузом.
Коли все застигло, почав краяти той "пиріг"

0

8

UNES, завжди був у захваті від Вашої здатності винаходити нові технологічні прийоми!

0

9

UNES, дуже красиво!

0

10

Дякую, чоловіче! А що ти нам цього року припас?

0

11

UNES, Флешки нові є? Виміщуйте!
Саморобки є але, не думаю що це когось зацікавить.... Повязане з кроликами:)

0

12

Очень приятно видеть как вы преобразуете обычные вещи в предметы искусства!
Подкупает нетрадиционный подход к решению задач.

0

13

Прикольно и правдоподобная, похожа на оригинал )))

0

14

Море удовольствия от чтения и от просмотра Вашей работы.
Если будете на выставке в марте, заходите, я на том же месте.

0

15

Спасибо :)
Не знаю, как сложится, но при случае загляну. Саму Тардис не покажу, ибо заказчица с ней не расстаётся ни на секунду и ни за какие коврижки. Постараюсь не забыть захватить тот прототип, что на последней фотке показан

0

16

О, а я тільки-но побачив, що тут щось коїться

0

17

Мой голос и мое восхищение Вашими золотыми руками и тонкостью чувств.

0

18

Зарахованих голосів: 10
Голос такого форумчанина був не зарахований, оскільки він написав менше 20-ти повідомлень: Liliya.

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно